Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Budziszyńska
-
-Budziszyńska
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
1'Węgorka
-
2'Stadion Miejski
-
3'Drzewieckiego
-
4'Grochowska
-
6'Ostroroga
-
8'Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
9'Matejki
-
11'Bałtyk
-
13'Rondo Kaponiera
-
14'Most Teatralny
-
17'Słowiańska
-
18'Aleje Solidarności
-
19'Lechicka Poznań Plaza
-
20'Kurpińskiego
-
22'Szymanowskiego
-
23'Os. Sobieskiego
Dni robocze
3 | - |
4 | 59 |
5 | 13 26 41 56 |
6 | 11 21 31 41 51 |
7 | 01 11 21 31 41 51 |
8 | 01 11 21 31 41 51 |
9 | 01 11 26 34G 41 56 |
10 | 11 26 41 56 |
11 | 11 26 41 56 |
12 | 11 26 41 56 |
13 | 11 21 31 41 51 |
14 | 01 11 21 31 41 51 |
15 | 01 11 21 31 41 51 |
16 | 01 11 21 31 41 51 |
17 | 01 11 21 31 41 51 |
18 | 01 11 21 32 52 |
19 | 02G 12 32 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32 48F |
23 | 06G |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 52 |
5 | 12 32 52 |
6 | 12 32 52 |
7 | 12 32 52 |
8 | 12 32 52 |
9 | 12 32 52 |
10 | 12 32 52 |
11 | 12 32 52 |
12 | 12 32 52 |
13 | 12 32 52 |
14 | 12 32 52 |
15 | 12 32 52 |
16 | 12 32 52 |
17 | 12 32 52 |
18 | 12 32 52 |
19 | 12 32 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 57F |
22 | 12 32 48F |
23 | 06G |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 11 41 |
7 | 11 41 |
8 | 11 41 |
9 | 11 41 |
10 | 11 31 51 |
11 | 12 32 52 |
12 | 12 32 52 |
13 | 12 32 52 |
14 | 12 32 52 |
15 | 12 32 52 |
16 | 12 32 52 |
17 | 12 32 52 |
18 | 12 32 52 |
19 | 12 32 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 57F |
22 | 12 32 48F |
23 | 06G |
0 | - |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowski iego, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Bałtyk, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
w - kursuje od wtorku do piątku