Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Budziszyńska
-
-Budziszyńska
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka
-
-Stadion Miejski
-
1'Drzewieckiego
-
2'Grochowska
-
4'Ostroroga
-
6'Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
8'Matejki
-
10'Bałtyk
-
12'Rondo Kaponiera
-
13'Most Teatralny
-
17'Słowiańska
-
19'Aleje Solidarności
-
20'Lechicka Poznań Plaza
-
21'Kurpińskiego
-
23'Szymanowskiego
-
24'Os. Sobieskiego
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 01 15 28 43 58 |
6 | 13 23 33 43 53 |
7 | 03 13 23 33 43 53 |
8 | 03 13 23 33 43 53 |
9 | 03 13 28 36G 43 58 |
10 | 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 23 33 43 53 |
14 | 03 13 23 33 43 53 |
15 | 03 13 23 33 43 53 |
16 | 03 13 23 33 43 53 |
17 | 03 13 23 33 43 53 |
18 | 03 13 23 34 54 |
19 | 04G 14 34 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 59Fw |
22 | 14 34 50F |
23 | 08G |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 54 |
5 | 14 34 54 |
6 | 14 34 54 |
7 | 14 34 54 |
8 | 14 34 54 |
9 | 14 34 54 |
10 | 14 34 54 |
11 | 14 34 54 |
12 | 14 34 54 |
13 | 14 34 54 |
14 | 14 34 54 |
15 | 14 34 54 |
16 | 14 34 54 |
17 | 14 34 54 |
18 | 14 34 54 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 59F |
22 | 14 34 50F |
23 | 08G |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 13 43 |
7 | 13 43 |
8 | 13 43 |
9 | 13 43 |
10 | 13 33 53 |
11 | 14 34 54 |
12 | 14 34 54 |
13 | 14 34 54 |
14 | 14 34 54 |
15 | 14 34 54 |
16 | 14 34 54 |
17 | 14 34 54 |
18 | 14 34 54 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 59F |
22 | 14 34 50F |
23 | 08G |
0 | - |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowski iego, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Bałtyk, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
w - kursuje od wtorku do piątku