Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Rondo Starołęka
-
-Rondo Starołęka
-
-Hetmańska Wiadukt
-
-Rolna
-
-Traugutta
-
-Pamiątkowa
-
-Kosińskiego
-
-Rynek Wildecki
-
-Św. Czesława
-
-Wierzbięcice
-
-Poznań Główny
-
-Most Dworcowy
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Poznańska
-
-Wielkopolska
-
1'Klin
-
2'Nad Wierzbakiem
-
3'Sołacz
-
5'Uniwersytet Przyrodniczy
-
6'Bonin
-
7'Św. Leonarda
-
9'Os. Winiary
-
10'Lutycka Szpital
-
11'Piątkowska
Dni robocze
3 | - |
4 | 32 42 57 |
5 | 07 17 31 44 56 |
6 | 00 15 30 39 45 |
7 | 00 10 20 30 40 50 |
8 | 00 10 20 30 40 50 |
9 | 00 10 20 30 45 |
10 | 00 15 30 45 |
11 | 00 15 30 45 |
12 | 00 15 30 45 |
13 | 00 15 30 45 |
14 | 00 10 20 30 40 50 |
15 | 00 10 20 30 40 50 |
16 | 00 10 20 30 40 50 |
17 | 00 10 20 30 40 50 |
18 | 00 10 20 30 40 52 |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 51 |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | 37 55 |
5 | 11 31 51 |
6 | 11 31 51 |
7 | 11 31 51 |
8 | 11 31 51 |
9 | 11 31 51 |
10 | 11 31 51 |
11 | 11 31 51 |
12 | 11 31 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 51 |
18 | 11 31 51 |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 51 |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 07 23 44 |
7 | 14 44 |
8 | 14 44 |
9 | 14 44 |
10 | 14 44 |
11 | 14 31 51 |
12 | 11 31 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 51 |
18 | 11 31 51 |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 51 |
23 | - |
0 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Hetmańska - Głogowska - Roosevelta - Pułaskiego - al. Wielkopolska - Małopolska - Wołyńska - Winiarska - os. Winiary - Witosa - Bronowa - PIĄTKOWSKA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Żegrze, Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Starołęka