Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Zbiórka krwi w zajezdni tramwajowej przy ul. Głogowskiej 131/133

22.03.2023

W poniedziałek (27 marca br.) na terenie zajezdni tramwajowej przy ulicy Głogowskiej 131/133 odbędzie się zbiórka krwi. Zapraszamy w godzinach od 8.00 do 13.00.

Zbiórkę krwi organizuje Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy MPK Poznań. Każdy, kto zechce przekazać ten najcenniejszy dar, krew, będzie mile widziany. W trakcie zbiórki, osoby oddające krew, które mają od 18 do 45 lat, będą mogły również zapisać się do Banku Dawców Szpiku.

Przypominamy, że obowiązek noszenia maseczek ochronnych w podmiotach leczniczych, w tym w ambulansach w trakcie wyjazdowych akcji poboru krwi, nadal obowiązuje.

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy MPK Poznań powstał w 1971 roku. Jego podstawowym celem jest pozyskiwanie krwi i nowych krwiodawców oraz działalność charytatywna.


Pozostałe aktualności


Od najbliższego weekendu – zmiana tras linii turystycznych 0, 20 i 100

20.06.2024
Krakowski wagon typu K
Zbliżają się letnie wakacje. Zachęcamy, aby rozpocząć je wybierając się na przejażdżkę liniami turystycznymi! Warto jednak pamiętać, że od najbliższego weekendu historyczne tramwaje 0 i 20 oraz aut...

VII Zlot Zabytkowych Autobusów w Bydgoszczy z udziałem Ikarusa należącego do MPK P...

19.06.2024
Czerwony autobus Ikarus
W sobotę (22 czerwca br.) w Bydgoszczy odbędzie się VII Zlot Zabytkowych Autobusów. W wydarzeniu weźmie też udział ekipa MPK Poznań i nasz Ikarus 260. Jednoczłonowe Ikarusy były wprowadzone do r...

Lato na Madalinie. Początek sezonu 2024 już w najbliższą sobotę

21.06.2024
Kolorowa grafika z napisem Otwarcie i logotypami organizatorów
W sobotę, 22 czerwca br., rozpoczyna się Lato na Madalinie. Po raz kolejny dawna zajezdnia tramwajowa stanie się na czas wakacji przestrzenią zabawy i odpoczynku. - Tym razem będzie to „Fantastyczn...