Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Połabska
-
-Rondo Solidarności
-
-Os. Pod Lipami
-
2'Murawa
-
3'Pasieka
-
4'Żniwna
-
5'Armii Poznań
-
7'Wielkopolska
-
8'Poznańska
-
10'Most Teatralny
-
12'Fredry
-
13'Pl. Ratajskiego
-
15'Pl. Wielkopolski
-
17'Małe Garbary
-
18'Katedra
-
20'Rondo Śródka
-
21'Rondo Śródka
-
22'Baraniaka
-
24'Kórnicka
-
26'Rondo Rataje
-
27'Rondo Rataje
-
28'Wioślarska
-
29'Os. Piastowskie
-
30'Os. Rzeczypospolitej
-
32'Rondo Starołęka
-
33'Rondo Starołęka
-
34'Starołęka Mała
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | 00 15 29 44 59 |
6 | 14 26 36 46 56 |
7 | 06 16 26 36 46 56 |
8 | 06 16 26 36S 46 56 |
9 | 05S 14 29 44 59 |
10 | 14 29 44 59 |
11 | 14 29 44 59 |
12 | 14 29 44 59 |
13 | 14 26 36 46 56 |
14 | 06 16 26 36 46 56 |
15 | 06 16 26 36 46 56 |
16 | 06 16 26 36 46 56 |
17 | 06 16 26 36 46 56 |
18 | 06S 16 26S 37 57 |
19 | 04G 17 37 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17S 37S 47F 58G |
23 | 22G |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
POŁABSKA - Aleje Solidarności - Murawa - Winogrady - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Zamenhofa - Starołęcka - STAROŁĘKA MAŁA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Śródka, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - kurs wydłużony do pętli Starołęka PKM