Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
1'Aleje Solidarności
-
2'Słowiańska
-
6'Most Teatralny
-
7'Fredry
-
8'Gwarna
-
10'Ratajczaka
-
11'Aleje Marcinkowskiego
-
13'Wrocławska
-
14'Pl. Bernardyński
-
15'Most Św. Rocha
-
16'Politechnika
-
17'Kórnicka
-
18'Polanka
-
19'Łacina
-
20'Os. Tysiąclecia
-
21'Os. Lecha
-
23'Piaśnicka Rynek
-
24'Piaśnicka/Kurlandzka
-
25'Szwedzka
-
26'Szwajcarska
-
27'Franowo
Noc PT/SOB
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 05 16 35 46 |
0 | 05 16 35 46 |
1 | 05 16 35 46S 52 |
2 | 00 |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Fredry - Gwarna - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Piaśnicka - Szwajcarska - FRANOWO
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez pzystanek: Al. Marcinkowskieg o, Os. Lecha, Rondo Żegrze, Rondo Starołęka