Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Sypniewo
-
-Park Sypniewskiego
-
-Głuszyna OSIR
-
-Głuszyna Szkoła
-
-Daszewicka
-
-Głuszyna
-
-Ożarowska n/ż
-
-Strzeleckiego n/ż
-
-Klimontowska n/ż
-
-Starołęka Wielka
-
1'Tarnobrzeska n/ż
-
2'Czernichowska n/ż
-
3'Starołęcka Wiadukt n/ż
-
4'Dziedzicka
-
5'Żeglarska n/ż
-
6'Św. Antoniego n/ż
-
7'Starołęka PKM
Dni robocze
3 | - |
4 | 44 59 |
5 | 14 29 45 |
6 | 00 15 34 46 58 |
7 | 10 22 34 46 58 |
8 | 10 22 34 46 58 |
9 | 10 22 34 50 |
10 | 10 30 50 |
11 | 10 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 46 58 |
15 | 10 22 34 46 58 |
16 | 10 22 34 46 58 |
17 | 10 22 34 46 58 |
18 | 10 22 34 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 49 |
21 | 09 34 |
22 | 00 33 |
23 | 03 33 |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
SYPNIEWO - Sypniewo - Głuszyna - Starołęcka - Książęca - STAROŁĘKA PKM