Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Mogileńska
-
-Pusta n/ż
-
-Miłostowo n/ż
-
-Bożeny n/ż
-
-Sobiesława n/ż
-
-Światopełka n/ż
-
-Ziemowita n/ż
-
-Browarna n/ż
-
-Piwna n/ż
-
-Folwarczna n/ż
-
-Franowo n/ż
-
-Szwajcarska Centrum Handlowe n/ż
-
-Szwajcarska Szpital n/ż
-
-Os. Zodiak n/ż
-
-Kurlandzka n/ż
-
-Os. Lecha n/ż
-
-Os. Tysiąclecia n/ż
-
-Orle Gniazdo n/ż
-
-Wiatraczna n/ż
-
-Inflancka n/ż
-
-Os. Oświecenia n/ż
-
-Piłsudskiego n/ż
-
-Rondo Rataje n/ż
-
-Rondo Rataje n/ż
-
-Serafitek n/ż
-
-AWF n/ż
-
-Półwiejska n/ż
-
-Poznań Główny n/ż
-
-Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
-
-Zamek n/ż
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Bałtyk n/ż
-
-Szylinga n/ż
-
-Polna Szpital n/ż
-
-Grodziska n/ż
-
-Szpitalna n/ż
-
-Brzask n/ż
-
1'Marcelińska n/ż
-
2'Rycerska n/ż
-
3'Ognik n/ż
-
5'Bułgarska/Polska n/ż
-
5'Kolorowa n/ż
-
6'Zgorzelecka n/ż
-
7'Leśnych Skrzatów n/ż
-
7'Edwardowo n/ż
-
8'Brzechwy n/ż
-
9'Wieczorynki n/ż
-
10'Os. Bajkowe n/ż
-
11'Złotowska n/ż
-
13'Port Lotniczy Ławica
Noc PT/SOB
23 | 37 |
0 | 37 |
1 | 37 |
2 | 37 |
3 | 37 |
4 | 37D |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 37 |
0 | 37 |
1 | 37 |
2 | 37 |
3 | 37 |
4 | 37D |
5 | - |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | - |
1 | 07 |
2 | - |
3 | 07 |
4 | - |
5 | 39 |
6 | - |
PORT LOTNICZY ŁAWICA - Bukowska - Perzycka - Złotowska - Brzechwy - Leśnych Skrzatów - Bukowska - Bułgarska - Marcelińska - Grochowska - Bukowska - Zwierzyniecka - Roosevelta - Fredry - al. Niepodległości - Towarowa - al. Niepodległości - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Piłsudskiego - Inflancka - Piaśnicka - Chartowo - Kurlandzka - Szwajcarska - Folwarczna - Abpa Dymka - Browarna - Światopełka - Warszawska - Pusta - MOGILEŃSKA
D - kurs z wjazdem na przystanek: Darzybór