Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Prace drogowe na ul. Góreckiej

29.05.2024
Obowiązuje: 03.06.2024 -
Dotyczy: 179

Informujemy, że z powodu rozpoczynających się prac na ul. Góreckiej, od poniedziałku, 3 czerwca 2024 r. autobusy linii 179 na odcinku między przystankami „Dmowskiego” a „Tarczowa” będą kursować w obu kierunkach objazdem ulicami Dmowskiego i Drużynową:
Kacza – Mrągowska – Promienista – Ściegiennego – Arciszewskiego – Hetmańska – Dmowskiego – Drużynowa – Górecka – Jesionowa – Opolska – Dębiec PKM
Na trasie objazdu zlokalizowane będą następujące przystanki:

  • Górki” (GORK91 i GORK92) – na ul. Dmowskiego w okolicy skrzyżowania z ul. Górki,
  • Daleka” (DALE91 i DALE92) – na ul. Dmowskiego w okolicy skrzyżowania z ul. Daleką,
  • Drużynowa” (DRUZ91 i DRUZ92) – na ul. Drużynowej przy ul. Góreckiej.

Przystanki stałe „Drużynowa” (DRUZ01 i DRUZ02) znajdujące się na ul. Góreckiej zostają tymczasowo wyłączone z użytkowania.