Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Kacza
-
-Mrągowska n/ż
-
-Os. Kopernika n/ż
-
-Trębacka n/ż
-
-Ściegiennego n/ż
-
-Kordeckiego n/ż
-
-Częstochowska n/ż
-
-Górczyn PKM
-
2'Sielska n/ż
-
3'Krauthofera n/ż
-
5'Głogowska/Hetmańska n/ż
-
6'Rynek Łazarski n/ż
-
7'Park Wilsona n/ż
-
8'Dworzec Zachodni n/ż
-
9'Most Dworcowy n/ż
-
11'Rondo Kaponiera
-
12'Most Teatralny
-
13'Urząd Wojewódzki n/ż
-
15'Solna n/ż
-
17'Małe Garbary
-
18'Katedra n/ż
-
21'Rondo Śródka
-
23'Termalna n/ż
-
24'Łomżyńska n/ż
-
25'Mogileńska
Noc PT/SOB
23 | 14Z |
0 | 14Z |
1 | 14 |
2 | 14 |
3 | 14Z |
4 | 14 |
5 | - |
6 | - |
Noc SOB/ND
23 | 14Z |
0 | 14Z |
1 | 14 |
2 | 14 |
3 | 14Z |
4 | 14 |
5 | - |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 44Z |
0 | - |
1 | 44 |
2 | - |
3 | 44Z |
4 | - |
5 | 14Z |
6 | - |
KACZA - Kacza - Mrągowska - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - Głogowska - Roosevelta - Fredry - al. Niepodległości - Solna - Estkowskiego - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warszawska - Pusta - MOGILEŃSKA
Z - kurs wydłużony do pętli: Zieliniec