Rozkład jazdy
Przystanki
- A Strefa
-
-Franowo
-
-Szwajcarska
-
-Szwedzka
-
-Piaśnicka/Kurlandzka
-
-Piaśnicka Rynek
-
-Os. Czecha
-
-Żegrze III
-
-Żegrze II
-
-Żegrze I
-
-Rondo Żegrze
-
-Rondo Żegrze
-
-Rondo Starołęka
-
-Rondo Starołęka
-
-Hetmańska Wiadukt
-
-Rolna
-
-Traugutta
-
-Pamiątkowa
-
-Kosińskiego
-
-Rynek Wildecki
-
-Św. Czesława
-
-Wierzbięcice
-
-Poznań Główny
-
-Dworzec Zachodni
-
-Park Wilsona
-
-Rynek Łazarski
-
-Głogowska/Hetmańska
-
-Głogowska/Hetmańska
-
-Arciszewskiego
-
-Arena
-
-Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
-Ostroroga
-
-Grochowska
-
-Drzewieckiego
-
-Stadion Miejski
-
-Węgorka
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Budziszyńska
-
-Budziszyńska
Dni robocze
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | 28S |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Soboty
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Niedziele i święta
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
FRANOWO - Piaśnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - 28 Czerwca 1956 r. - Wierzbięcice - Matyi - Głogowska - Hetmańska - Reymonta - Grunwaldzka - BUDZISZYŃSKA
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta, Rynek Wildecki, Poznań Główny, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Starołęka