Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
1'Os. Jagiełły
-
2'Os. Chrobrego
-
4'Suszki
-
5'Włościańska
-
6'Piątkowska
-
8'Trójpole
-
10'Os. Winiary
-
11'Witosa Wiadukt
-
12'Witosa Kładka
-
13'Wojska Polskiego
-
15'Niestachowska n/ż
-
16'Żeromskiego
-
17'Żeromskiego
-
19'Ogrody
-
21'Szpitalna
-
22'Swoboda
-
24'Bułgarska/Polska n/ż
-
25'Kolorowa
-
27'Ognik
-
28'Rycerska
-
29'Marszałkowska
-
31'Stadion Miejski
-
32'Węgorka n/ż
-
34'Rondo Skubiszewskiego
-
36'Jawornicka
-
37'Os. Kopernika
-
38'Trębacka
-
39'Ściegiennego
-
41'Kordeckiego
-
42'Częstochowska n/ż
-
44'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | 52 |
5 | 07 22 38 53 |
6 | 08 23 38 53 |
7 | 08 23 38 53 |
8 | 08 23 38 53 |
9 | 08 23 38 53 |
10 | 08 23 38 53 |
11 | 08 23 38 53 |
12 | 08 23 38 53 |
13 | 08 23 38 53 |
14 | 08 23 38 53 |
15 | 08 23 40 55 |
16 | 10 25 40 55 |
17 | 10 25 40 55 |
18 | 10 25 38 53 |
19 | 08 23 38 53 |
20 | 08 23 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18 38 58J |
23 | 18J |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 02S 22S 43S |
6 | 03 23 43 |
7 | 03 23 43 |
8 | 03 23 43 |
9 | 03 23 43 |
10 | 03 18 38 58 |
11 | 18 38 58 |
12 | 18 38 58 |
13 | 18 38 58 |
14 | 18 38 58 |
15 | 18 38 58 |
16 | 18 38 58 |
17 | 18 38 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 19 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18 38 58J |
23 | 18J |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 03# 23# 43# |
7 | 03# 23# 43# |
8 | 03# 23# 43# |
9 | 03# 23# 43# |
10 | 03# 18# 38# 58# |
11 | 18# 38# 58# |
12 | 18# 38# 58# |
13 | 18# 38# 58# |
14 | 18# 38# 58# |
15 | 18# 38# 58# |
16 | 18# 38# 58# |
17 | 18# 38# |
18 | 03# 23# 43# |
19 | 03# 23# 43# |
20 | 03# 19# 38# 58# |
21 | 18# 38# 58# |
22 | 18# 38# 58Z |
23 | 18Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa