Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
-Wojska Polskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
-Żeromskiego
-
-Żeromskiego
-
-Ogrody
-
-Szpitalna
-
-Swoboda
-
-Bułgarska/Polska n/ż
-
-Kolorowa
-
-Ognik
-
-Rycerska
-
-Marszałkowska
-
-Stadion Miejski
-
-Węgorka n/ż
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Jawornicka
-
-Os. Kopernika
-
-Trębacka
-
-Ściegiennego
-
-Kordeckiego
-
1'Częstochowska n/ż
-
3'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 02 17 34 52 |
6 | 09 25 40 55 |
7 | 10 26 42 57 |
8 | 12 27 42 57 |
9 | 12 26 40 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 10 26 42 57 |
13 | 12 27 42 57 |
14 | 12 27 43 |
15 | 00 16 31 46 |
16 | 01 16 33 48 |
17 | 03 18 33 48 |
18 | 03 14 29 42 57 |
19 | 12 25 40 55 |
20 | 10 25 39 52 |
21 | 06 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | 01 19 |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 15S 44S |
6 | 06S 27S 47 |
7 | 07 27 47 |
8 | 07 27 47 |
9 | 07 27 47 |
10 | 07 28 49 |
11 | 04 24 44 |
12 | 04 24 44 |
13 | 04 24 44 |
14 | 04 24 44 |
15 | 04 24 44 |
16 | 04 24 44 |
17 | 04 24 44 |
18 | 04 23 47 |
19 | 07 27 47 |
20 | 07 27 46 |
21 | 02 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | 01 19 |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 18 44# |
7 | 04# 24# 44# |
8 | 04# 24# 44# |
9 | 04# 24# 44# |
10 | 04# 25# 46# |
11 | 01# 21# 41# |
12 | 01# 21# 41# |
13 | 01# 21# 41# |
14 | 01# 21# 41# |
15 | 01# 21# 41# |
16 | 01# 21# 41# |
17 | 01# 21# 41# |
18 | 01# 20# 44# |
19 | 04# 24# 44# |
20 | 04# 24# 44# 59# |
21 | 18# 38# 58# |
22 | 18# 38# 58# |
23 | 17# |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa