Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
-Wiedeńska
-
-Os. Marysieńki
-
-Wieża RTV
-
-Os. Jagiełły
-
-Os. Chrobrego
-
-Suszki
-
-Włościańska
-
-Piątkowska
-
-Trójpole
-
-Os. Winiary
-
-Witosa Wiadukt
-
-Witosa Kładka
-
-Wojska Polskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
-Żeromskiego
-
-Żeromskiego
-
-Ogrody
-
-Szpitalna
-
-Swoboda
-
-Bułgarska/Polska n/ż
-
-Kolorowa
-
-Ognik
-
-Rycerska
-
-Marszałkowska
-
-Stadion Miejski
-
-Węgorka n/ż
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Jawornicka
-
-Os. Kopernika
-
-Trębacka
-
-Ściegiennego
-
2'Kordeckiego
-
3'Częstochowska n/ż
-
5'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 00 15 32 50 |
6 | 07 23 38 53 |
7 | 08 24 40 55 |
8 | 10 25 40 55 |
9 | 10 24 38 53 |
10 | 08 23 38 53 |
11 | 08 23 38 53 |
12 | 08 24 40 55 |
13 | 10 25 40 55 |
14 | 10 25 41 58 |
15 | 14 29 44 59 |
16 | 14 31 46 |
17 | 01 16 31 46 |
18 | 01 12 27 40 55 |
19 | 10 23 38 53 |
20 | 08 23 37 50 |
21 | 04 19 39 59 |
22 | 19 39 59 |
23 | 17 |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 13S 42S |
6 | 04S 25S 45 |
7 | 05 25 45 |
8 | 05 25 45 |
9 | 05 25 45 |
10 | 05 26 47 |
11 | 02 22 42 |
12 | 02 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 21 45 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 44 |
21 | 00 19 39 59 |
22 | 19 39 59 |
23 | 17 |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 16 42# |
7 | 02# 22# 42# |
8 | 02# 22# 42# |
9 | 02# 22# 42# |
10 | 02# 23# 44# 59# |
11 | 19# 39# 59# |
12 | 19# 39# 59# |
13 | 19# 39# 59# |
14 | 19# 39# 59# |
15 | 19# 39# 59# |
16 | 19# 39# 59# |
17 | 19# 39# 59# |
18 | 18# 42# |
19 | 02# 22# 42# |
20 | 02# 22# 42# 57# |
21 | 16# 36# 56# |
22 | 16# 36# 56# |
23 | 15# |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa