Розклад
Зупинки
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
1'Tadeuszak
-
2'Rondo Żegrze
-
3'Żegrze I
-
4'Żegrze II
-
5'Żegrze III
-
6'Os. Czecha
-
8'Os. Lecha
-
9'Os. Tysiąclecia
-
10'Łacina
-
11'Polanka
-
12'Kórnicka
-
13'Kórnicka
-
14'Politechnika
-
15'Most Św. Rocha
-
16'Pl. Bernardyński
-
17'Wrocławska
-
18'Aleje Marcinkowskiego
-
19'27 Grudnia
-
20'Gwarna
-
21'Zamek
-
22'Rondo Kaponiera
-
24'Most Dworcowy
-
25'Dworzec Zachodni
-
27'Dworzec Zachodni
-
29'Rondo Kaponiera
-
30'Most Teatralny
-
33'Słowiańska
-
34'Aleje Solidarności
-
35'Lechicka Poznań Plaza
-
36'Kurpińskiego
-
38'Szymanowskiego
-
39'Os. Sobieskiego
Ніч ПТ/СБ
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Ніч СБ/НД
23 | 02 32 |
0 | 02 32 |
1 | 02 32 |
2 | 02 32 |
3 | 02 32 |
4 | 02 32 57F |
5 | 27F 57S |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 32 |
0 | 32 |
1 | 32 |
2 | 32 |
3 | 32 |
4 | 32K |
5 | 02 32 |
6 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Gwarna - Święty Marcin - Roosevelta - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
K - od przystanku Rondo Kaponiera zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Dworzec Zachodni, Głogowska/Hetmańska, Traugutta, Rondo Starołęka
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Żegrze, Ron do Starołęka