Розклад
Зупинки
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
-Os. Lecha
-
1'Os. Tysiąclecia
-
2'Łacina
-
3'Polanka
-
4'Kórnicka
-
5'Kórnicka
-
6'Politechnika
-
7'Most Św. Rocha
-
8'Pl. Bernardyński
-
9'Wrocławska
-
10'Aleje Marcinkowskiego
-
11'27 Grudnia
-
12'Gwarna
-
13'Zamek
-
14'Rondo Kaponiera
-
16'Most Dworcowy
-
17'Dworzec Zachodni
-
19'Dworzec Zachodni
-
21'Rondo Kaponiera
-
22'Most Teatralny
-
25'Słowiańska
-
26'Aleje Solidarności
-
27'Lechicka Poznań Plaza
-
28'Kurpińskiego
-
30'Szymanowskiego
-
31'Os. Sobieskiego
Ніч ПТ/СБ
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Ніч СБ/НД
23 | 00 10 40 |
0 | 10 40 |
1 | 10 40 |
2 | 10 40 |
3 | 10 40 |
4 | 10 40 |
5 | - |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 40 |
0 | 40 |
1 | 40 |
2 | 40 |
3 | 40 |
4 | 40K |
5 | 10 40 |
6 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Gwarna - Święty Marcin - Roosevelta - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
K - od przystanku Rondo Kaponiera zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Dworzec Zachodni, Głogowska/Hetmańska, Traugutta, Rondo Starołęka
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Żegrze, Ron do Starołęka