Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
2'Lechicka Poznań Plaza
-
3'Aleje Solidarności
-
4'Słowiańska
-
7'Most Teatralny
-
8'Rondo Kaponiera
-
10'Dworzec Zachodni
-
12'Dworzec Zachodni
-
14'Most Dworcowy
-
16'Rondo Kaponiera
-
17'Zamek
-
19'Ratajczaka
-
20'Aleje Marcinkowskiego
-
22'Wrocławska
-
23'Pl. Bernardyński
-
24'Most Św. Rocha
-
25'Politechnika
-
26'Kórnicka
-
27'Polanka
-
28'Łacina
-
29'Os. Tysiąclecia
-
30'Os. Lecha
-
32'Os. Czecha
-
33'Żegrze III
-
34'Żegrze II
-
35'Żegrze I
-
36'Rondo Żegrze
-
37'Tadeuszak
-
38'Unii Lubelskiej
Fr/Sa Nacht
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 16 46 |
0 | 16 46 |
1 | 16 46 |
2 | 16 46 |
3 | 16 46 |
4 | 16 46 |
5 | 16 46F |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 46 |
0 | 46 |
1 | 46 |
2 | 46 |
3 | 46 |
4 | 36F |
5 | - |
6 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Głogowska - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych