Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Dworzec Zachodni
-
-Dworzec Zachodni
-
-Most Dworcowy
-
-Rondo Kaponiera
-
-Zamek
-
-Ratajczaka
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-Wrocławska
-
1'Pl. Bernardyński
-
2'Most Św. Rocha
-
3'Politechnika
-
4'Kórnicka
-
5'Polanka
-
6'Łacina
-
7'Os. Tysiąclecia
-
8'Os. Lecha
-
10'Os. Czecha
-
11'Żegrze III
-
12'Żegrze II
-
13'Żegrze I
-
14'Rondo Żegrze
-
15'Tadeuszak
-
16'Unii Lubelskiej
Fr/Sa Nacht
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 08 38 |
0 | 08 38 |
1 | 08 38 |
2 | 08 38 |
3 | 08 38 |
4 | 08 38 |
5 | 08 38 |
6 | 08F |
Pozostałe noce
23 | 08 |
0 | 08 |
1 | 08 |
2 | 08 |
3 | 08 |
4 | 08 58F |
5 | - |
6 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Głogowska - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych