Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Górczyn PKM
-
-Częstochowska n/ż
-
-Kordeckiego
-
-Ściegiennego
-
-Trębacka
-
-Os. Kopernika
-
-Jawornicka
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka n/ż
-
2'Stadion Miejski
-
3'Marszałkowska
-
5'Rycerska
-
6'Ognik
-
9'Kolorowa
-
10'Swoboda
-
12'Szpitalna
-
15'Ogrody
-
16'Żeromskiego
-
17'Żeromskiego
-
18'Niestachowska n/ż
-
20'Wojska Polskiego
-
22'Os. Winiary
-
25'Trójpole
-
26'Piątkowska
-
27'Włościańska
-
28'Suszki
-
30'Os. Chrobrego
-
31'Os. Jagiełły
-
32'Wieża RTV
-
33'Os. Marysieńki
-
34'Wiedeńska
-
35'Os. Sobieskiego Szkoła n/ż
-
36'Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
37'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 23 49 |
5 | 04 19 35 50 |
6 | 05 20 35 50 |
7 | 05 20 35 50 |
8 | 05 20 35 50 |
9 | 05 20 35 50 |
10 | 05 20 35 50 |
11 | 05 20 35 50 |
12 | 05 20 35 50 |
13 | 05 21 36 51 |
14 | 06 21 36 51 |
15 | 06 21 36 51 |
16 | 06 21 36 51 |
17 | 06 21 36 51 |
18 | 06 21 36 51 |
19 | 06 21 36 51 |
20 | 06 18 33 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32 52 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 30 52S |
5 | 12 32 52 |
6 | 12 32 52 |
7 | 12 32 52 |
8 | 12 32 52 |
9 | 12 32 52 |
10 | 12 32 52 |
11 | 12 32 52 |
12 | 12 32 52 |
13 | 12 32 52 |
14 | 12 32 52 |
15 | 12 32 52 |
16 | 12 32 52 |
17 | 12 33 53 |
18 | 12 32 52 |
19 | 12 32 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32 52 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 14# 35# 55# |
6 | 15# 35# 55# |
7 | 15# 35# 55# |
8 | 15# 35# 55# |
9 | 15# 35# 55# |
10 | 15# 35# 55# |
11 | 15# 35# 55# |
12 | 15# 35# 55# |
13 | 15# 35# 55# |
14 | 15# 35# 55# |
15 | 15# 35# 55# |
16 | 15# 35# 55# |
17 | 15# 36# 56# |
18 | 15# 35# 55# |
19 | 15# 35# 55# |
20 | 15# 34# 54# |
21 | 14# 34# 54# |
22 | 14# 34# 54# |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa