Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Górczyn PKM
-
-Częstochowska n/ż
-
-Kordeckiego
-
-Ściegiennego
-
-Trębacka
-
-Os. Kopernika
-
-Jawornicka
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka n/ż
-
-Stadion Miejski
-
-Marszałkowska
-
-Rycerska
-
-Ognik
-
-Kolorowa
-
-Swoboda
-
-Szpitalna
-
-Ogrody
-
-Żeromskiego
-
-Żeromskiego
-
1'Niestachowska n/ż
-
3'Wojska Polskiego
-
5'Os. Winiary
-
8'Trójpole
-
9'Piątkowska
-
10'Włościańska
-
11'Suszki
-
13'Os. Chrobrego
-
14'Os. Jagiełły
-
15'Wieża RTV
-
16'Os. Marysieńki
-
17'Wiedeńska
-
18'Os. Sobieskiego Szkoła n/ż
-
19'Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
20'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 39 |
5 | 05 20 35 54 |
6 | 09 24 39 54 |
7 | 09 26 41 56 |
8 | 11 26 41 56 |
9 | 11 24 39 54 |
10 | 09 24 39 54 |
11 | 09 24 39 54 |
12 | 09 26 41 56 |
13 | 11 26 42 57 |
14 | 12 27 42 59 |
15 | 14 29 44 59 |
16 | 14 29 44 59 |
17 | 14 29 44 59 |
18 | 13 25 40 55 |
19 | 10 25 40 55 |
20 | 10 25 37 50 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 49 |
23 | 09 |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 46 |
5 | 08S 28 50 |
6 | 10 30 50 |
7 | 10 30 50 |
8 | 10 30 50 |
9 | 10 30 50 |
10 | 10 31 51 |
11 | 11 31 51 |
12 | 11 31 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 52 |
18 | 12 30 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 49 |
23 | 09 |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 28# 50# |
6 | 10# 30# 50# |
7 | 10# 30# 50# |
8 | 10# 30# 50# |
9 | 10# 30# 50# |
10 | 10# 31# 51# |
11 | 11# 31# 51# |
12 | 11# 31# 51# |
13 | 11# 31# 51# |
14 | 11# 31# 51# |
15 | 11# 31# 51# |
16 | 11# 31# 51# |
17 | 11# 31# 52# |
18 | 12# 30# 50# |
19 | 10# 30# 50# |
20 | 10# 30# 49# |
21 | 09# 29# 49# |
22 | 09# 29# 49# |
23 | 09# |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa