Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Falista
-
-Obodrzycka n/ż
-
-Sarbinowska n/ż
-
-Os. Orła Białego II
-
-Os. Stare Żegrze
-
-Os. Armii Krajowej
-
-Os. Bohaterów II Wojny Światowej n/ż
-
-Os. Rzeczypospolitej
-
-Os. Piastowskie
-
-Wioślarska
-
-Rondo Rataje
-
-Rondo Rataje
-
1'Serafitek
-
3'AWF
-
5'Most Św. Rocha
-
7'Mostowa
-
9'Wielka
-
11'Małe Garbary
-
13'Garbary PKM
-
15'Winogrady n/ż
-
16'Wilczak
-
17'Wilczak
-
18'Wójtowska
-
19'Os. Pod Lipami
-
21'Rondo Solidarności
-
23'Połabska
-
24'Wiktoria
-
25'Umultowska
-
25'Umultowska n/ż
-
29'Włościańska
-
30'Suszki
-
32'Wojciechowskiego
-
33'Kurpińskiego
-
33'Kurpińskiego
-
35'Stoińskiego
-
36'Strugarka
-
37'Os. Batorego Pływalnia
-
38'Os. Batorego
-
39'Opieńskiego
-
40'Szymanowskiego
-
42'Os. Sobieskiego
-
43'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 00 15 30 48 |
6 | 03 18 33 48 |
7 | 00 15 30 45 |
8 | 00 15 31 48 |
9 | 03 18 33 48 |
10 | 03 18 33 48 |
11 | 03 18 33 48 58 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 28 43 58 |
14 | 18 33 49 |
15 | 04 19 34 49 |
16 | 04 19 34 49 |
17 | 04 19 34 49 |
18 | 04 18 33 48 |
19 | 03 30 50 |
20 | 10 30 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 25 44 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 07 27 49 |
6 | 09 29 49 |
7 | 09 29 49 |
8 | 09 29 49 |
9 | 09 29 49 |
10 | 09 29 48 |
11 | 08 28 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 28 49 |
19 | 09 29 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 49 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 29 49 |
7 | 09 29 49 |
8 | 09 29 49 |
9 | 09 29 49 |
10 | 09 29 48 |
11 | 08 28 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 28 49 |
19 | 09 29 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 49 |
23 | - |
0 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Obodrzycka - Kurlandzka - Inflancka - Pawia - Orla - Zamenhofa - Krzywoustego - Strzelecka - Kazimierza Wielkiego - Mostowa - Garbary - Szelągowska - Słowiańska - Murawa - Aleje Solidarności - Połabska - Lechicka - Wojciechowskiego - Kurpińskiego - Wiechowicza - Umultowska - Opieńskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO
R - kurs skrócony do przystanku: Rondo Rataje