Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Falista
-
-Obodrzycka n/ż
-
-Sarbinowska n/ż
-
-Os. Orła Białego II
-
-Os. Stare Żegrze
-
-Os. Armii Krajowej
-
-Os. Bohaterów II Wojny Światowej n/ż
-
-Os. Rzeczypospolitej
-
-Os. Piastowskie
-
-Wioślarska
-
-Rondo Rataje
-
-Rondo Rataje
-
-Serafitek
-
-AWF
-
-Most Św. Rocha
-
-Mostowa
-
-Wielka
-
2'Małe Garbary
-
4'Garbary PKM
-
6'Winogrady n/ż
-
7'Wilczak
-
8'Wilczak
-
9'Wójtowska
-
10'Os. Pod Lipami
-
12'Rondo Solidarności
-
14'Połabska
-
15'Wiktoria
-
16'Umultowska
-
16'Umultowska n/ż
-
20'Włościańska
-
21'Suszki
-
23'Wojciechowskiego
-
24'Kurpińskiego
-
24'Kurpińskiego
-
26'Stoińskiego
-
27'Strugarka
-
28'Os. Batorego Pływalnia
-
29'Os. Batorego
-
30'Opieńskiego
-
31'Szymanowskiego
-
33'Os. Sobieskiego
-
34'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 07 22 39 57 |
6 | 12 27 42 57 |
7 | 10 25 40 55 |
8 | 10 25 41 58 |
9 | 12 27 42 57 |
10 | 12 27 42 57 |
11 | 12 27 42 57 |
12 | 07 23 38 53 |
13 | 08 23 38 53 |
14 | 08 28 44 |
15 | 00 15 30 45 |
16 | 00 15 30 45 |
17 | 00 15 30 45 |
18 | 00 13 27 42 57 |
19 | 12 39 59 |
20 | 19 37 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 32 51 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 14 34 56 |
6 | 16 36 56 |
7 | 16 36 56 |
8 | 16 36 56 |
9 | 16 36 56 |
10 | 17 37 56 |
11 | 16 36 56 |
12 | 16 36 56 |
13 | 16 36 56 |
14 | 16 36 56 |
15 | 16 36 56 |
16 | 16 36 56 |
17 | 16 36 56 |
18 | 15 35 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36 56 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 36 56 |
7 | 16 36 56 |
8 | 16 36 56 |
9 | 16 36 56 |
10 | 17 37 56 |
11 | 16 36 56 |
12 | 16 36 56 |
13 | 16 36 56 |
14 | 16 36 56 |
15 | 16 36 56 |
16 | 16 36 56 |
17 | 16 36 56 |
18 | 15 35 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36 56 |
23 | - |
0 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Obodrzycka - Kurlandzka - Inflancka - Pawia - Orla - Zamenhofa - Krzywoustego - Strzelecka - Kazimierza Wielkiego - Mostowa - Garbary - Szelągowska - Słowiańska - Murawa - Aleje Solidarności - Połabska - Lechicka - Wojciechowskiego - Kurpińskiego - Wiechowicza - Umultowska - Opieńskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO
R - kurs skrócony do przystanku: Rondo Rataje