Розклад
Зупинки
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Dworzec Zachodni
-
-Dworzec Zachodni
-
-Most Dworcowy
-
-Rondo Kaponiera
-
1'Zamek
-
3'Ratajczaka
-
4'Aleje Marcinkowskiego
-
6'Wrocławska
-
7'Pl. Bernardyński
-
8'Most Św. Rocha
-
9'Politechnika
-
10'Kórnicka
-
11'Polanka
-
12'Łacina
-
13'Os. Tysiąclecia
-
14'Os. Lecha
-
16'Os. Czecha
-
17'Żegrze III
-
18'Żegrze II
-
19'Żegrze I
-
20'Rondo Żegrze
-
21'Tadeuszak
-
22'Unii Lubelskiej
Ніч ПТ/СБ
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Ніч СБ/НД
23 | 02 32 |
0 | 02 32 |
1 | 02 32 |
2 | 02 32 |
3 | 02 32 |
4 | 02 32 |
5 | 02 32 |
6 | 02F |
Pozostałe noce
23 | 02 |
0 | 02 |
1 | 02 |
2 | 02 |
3 | 02 |
4 | 02 52F |
5 | - |
6 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Głogowska - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych