Розклад
Зупинки
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
1'Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
2'Wiedeńska
-
3'Os. Marysieńki
-
4'Wieża RTV
-
5'Os. Jagiełły
-
6'Os. Chrobrego
-
8'Suszki
-
9'Włościańska
-
10'Piątkowska
-
12'Trójpole
-
14'Os. Winiary
-
15'Witosa Wiadukt
-
16'Witosa Kładka
-
17'Wojska Polskiego
-
19'Niestachowska n/ż
-
20'Żeromskiego
-
21'Żeromskiego
-
23'Ogrody
-
25'Szpitalna
-
26'Swoboda
-
28'Bułgarska/Polska n/ż
-
29'Kolorowa
-
31'Ognik
-
32'Rycerska
-
33'Marszałkowska
-
35'Stadion Miejski
-
36'Węgorka n/ż
-
38'Rondo Skubiszewskiego
-
40'Jawornicka
-
41'Os. Kopernika
-
42'Trębacka
-
43'Ściegiennego
-
45'Kordeckiego
-
46'Częstochowska n/ż
-
48'Górczyn PKM
Робочі дні
3 | - |
4 | 48 |
5 | 03 18 33 48 |
6 | 03 18 33 48 |
7 | 03 18 33 48 |
8 | 03 18 33 48 |
9 | 03 18 33 48 |
10 | 03 18 33 48 |
11 | 03 18 33 48 |
12 | 03 18 33 48 |
13 | 03 18 33 48 |
14 | 03 18 33 48 |
15 | 03 18 35 50 |
16 | 05 20 35 50 |
17 | 05 20 35 50 |
18 | 05 20 33 48 |
19 | 03 18 33 48 |
20 | 03 18 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14 34 54J |
23 | 14J |
0 | - |
Інші ночі
3 | - |
4 | 58S |
5 | 18S 38S 58 |
6 | 18 38 58 |
7 | 18 38 58 |
8 | 18 38 58 |
9 | 18 38 58 |
10 | 13 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 58 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14 34 54J |
23 | 14J |
0 | - |
Неділі та державні свята
3 | - |
4 | - |
5 | 58# |
6 | 18# 38# 58# |
7 | 18# 38# 58# |
8 | 18# 38# 58# |
9 | 18# 38# 58# |
10 | 13# 33# 53# |
11 | 13# 33# 53# |
12 | 13# 33# 53# |
13 | 13# 33# 53# |
14 | 13# 33# 53# |
15 | 13# 33# 53# |
16 | 13# 33# 53# |
17 | 13# 33# 58# |
18 | 18# 38# 58# |
19 | 18# 38# 58# |
20 | 14# 34# 54# |
21 | 14# 34# 54# |
22 | 14# 34# 54Z |
23 | 14Z |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa