Розклад
Зупинки
- A Strefa
-
-Górczyn PKM
-
-Częstochowska n/ż
-
-Kordeckiego
-
-Ściegiennego
-
-Trębacka
-
-Os. Kopernika
-
-Jawornicka
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka n/ż
-
-Stadion Miejski
-
-Marszałkowska
-
-Rycerska
-
-Ognik
-
-Kolorowa
-
-Swoboda
-
-Szpitalna
-
-Ogrody
-
-Żeromskiego
-
-Żeromskiego
-
-Niestachowska n/ż
-
-Wojska Polskiego
-
-Os. Winiary
-
-Trójpole
-
-Piątkowska
-
-Włościańska
-
-Suszki
-
-Os. Chrobrego
-
-Os. Jagiełły
-
-Wieża RTV
-
1'Os. Marysieńki
-
2'Wiedeńska
-
3'Os. Sobieskiego Szkoła n/ż
-
4'Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
5'Os. Sobieskiego
Робочі дні
3 | - |
4 | 53 |
5 | 19 34 50 |
6 | 09 24 39 54 |
7 | 09 25 42 57 |
8 | 12 27 42 57 |
9 | 11 26 39 54 |
10 | 09 24 39 54 |
11 | 09 24 39 54 |
12 | 09 25 42 57 |
13 | 12 27 42 58 |
14 | 13 28 44 |
15 | 01 18 33 48 |
16 | 03 18 33 48 |
17 | 03 18 33 48 |
18 | 03 15 28 40 55 |
19 | 10 25 40 55 |
20 | 10 25 40 52 |
21 | 05 24 44 |
22 | 04 24 44 |
23 | 04 23 |
0 | - |
Інші ночі
3 | - |
4 | - |
5 | 00 22S 43 |
6 | 05 25 45 |
7 | 05 25 45 |
8 | 05 25 45 |
9 | 05 25 45 |
10 | 05 27 48 |
11 | 08 28 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 27 45 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44 |
23 | 04 23 |
0 | - |
Неділі та державні свята
3 | - |
4 | - |
5 | 43# |
6 | 05# 25# 45# |
7 | 05# 25# 45# |
8 | 05# 25# 45# |
9 | 05# 25# 45# |
10 | 05# 27# 48# |
11 | 08# 28# 48# |
12 | 08# 28# 48# |
13 | 08# 28# 48# |
14 | 08# 28# 48# |
15 | 08# 28# 48# |
16 | 08# 28# 48# |
17 | 08# 28# 48# |
18 | 08# 27# 45# |
19 | 05# 25# 45# |
20 | 05# 25# 45# |
21 | 04# 24# 44# |
22 | 04# 24# 44# |
23 | 04# 23# |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa