Розклад
Зупинки
Робочі дні
3 | - |
4 | 59 |
5 | 14 27 42 57 |
6 | 12 23 33 43 53 |
7 | 03 13 23 33 43 53 |
8 | 03 13 23 33 43 53 |
9 | 03 12 27 42 57 |
10 | 12 27 42 57 |
11 | 12 27 42 57 |
12 | 12 27 42 57 |
13 | 12 23 33 43 53 |
14 | 03 13 23 33 43 53 |
15 | 03 13 23 33 43 53 |
16 | 03 13 23 33 43 53 |
17 | 03 13 23 33 43 53 |
18 | 03 13 23 33 43 55G |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 52G |
23 | - |
0 | - |
Інші ночі
3 | - |
4 | - |
5 | 03 23 43 |
6 | 03 23 43 |
7 | 03 23 43 |
8 | 03 23 43 |
9 | 03 23 43 |
10 | 03 23 43 |
11 | 03 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 52G |
23 | - |
0 | - |
Неділі та державні свята
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 21 51 |
7 | 21 51 |
8 | 21 51 |
9 | 21 51 |
10 | 21 43 |
11 | 03 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 55D |
23 | 05D 25G 35G |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Trasa PST - Głogowska - GÓRCZYN PKM
D - kurs skrócony do przystanku: Dworzec Zachodni
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Głogowska/Hetmańska, Traugutta, Ron do Starołęka, Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych