Timetable
Stops
- A Strefa
-
-Błażeja
-
-Jasna Rola
-
-Os. Łokietka
-
-Naramowice
-
-Lechicka/Naramowicka
-
-Włodarska
-
-Serbska
-
-Wilczak
-
-Przełajowa
-
1'Kmieca
-
3'Pasieka
-
4'Żniwna
-
5'Armii Poznań
-
7'Wielkopolska
-
8'Poznańska
-
10'Most Teatralny
-
11'Rondo Kaponiera
-
12'Rondo Kaponiera
-
14'Zamek
-
16'Ratajczaka
-
17'Aleje Marcinkowskiego
-
19'Wrocławska
-
20'Pl. Bernardyński
-
21'Most Św. Rocha
-
22'Politechnika
-
24'Kórnicka
-
25'Polanka
-
26'Łacina
-
27'Os. Tysiąclecia
-
28'Os. Lecha
-
30'Os. Czecha
-
31'Żegrze III
-
32'Żegrze II
-
33'Żegrze I
-
34'Rondo Żegrze
-
35'Tadeuszak
-
36'Unii Lubelskiej
Working days
3 | - |
4 | 49 |
5 | 04 17 31 47 |
6 | 02 17 28 38 48 58 |
7 | 08 18 28 38 48 58 |
8 | 08 18 28 38 48 58 |
9 | 08 17 21G 32 47 51G |
10 | 02 17 32 47 |
11 | 02 17 32 47 |
12 | 02 17 32 47 |
13 | 02 17 28 38 48 58 |
14 | 08 18 28 38 48 58 |
15 | 08 18 28 38 48 58 |
16 | 08 18 28 38 48 58 |
17 | 08 18 28 38 48 58 |
18 | 08 18 28 38 45 59 |
19 | 03F 09F 18 29F 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18 38 58F |
23 | 20F |
0 | - |
Other nights
3 | - |
4 | 59 |
5 | 18 38 58 |
6 | 18 38 58 |
7 | 18 38 58 |
8 | 18 38 58 |
9 | 18 38 58 |
10 | 18 38 58 |
11 | 18 38 58 |
12 | 18 38 58 |
13 | 18 38 58 |
14 | 18 38 58 |
15 | 18 38 58 |
16 | 18 38 58 |
17 | 18 38 58 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18 38 58F |
23 | 20F |
0 | - |
Sundays and holidays
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 00 30 |
7 | 00 30 |
8 | 00 30 |
9 | 00 30 |
10 | 00 30 58 |
11 | 18 38 58 |
12 | 18 38 58 |
13 | 18 38 58 |
14 | 18 38 58 |
15 | 18 38 58 |
16 | 18 38 58 |
17 | 18 38 58 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18 38 58F |
23 | 20F |
0 | - |
BŁAŻEJA - Naramowicka - Przełajowa - Winogrady - Pułaskiego - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych