Timetable
Stops
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
-Os. Lecha
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Łacina
-
-Polanka
-
-Kórnicka
-
-Kórnicka
-
-Politechnika
-
-Most Św. Rocha
-
-Pl. Bernardyński
-
-Wrocławska
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-27 Grudnia
-
-Gwarna
-
-Zamek
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Dworcowy
-
-Dworzec Zachodni
-
-Dworzec Zachodni
-
-Rondo Kaponiera
-
1'Most Teatralny
-
4'Słowiańska
-
5'Aleje Solidarności
-
6'Lechicka Poznań Plaza
-
7'Kurpińskiego
-
9'Szymanowskiego
-
10'Os. Sobieskiego
Fri/Sat night
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Sat/Sun night
23 | 21 31 |
0 | 01 31 |
1 | 01 31 |
2 | 01 31 |
3 | 01 31 |
4 | 01 31 |
5 | 01 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | 01 |
1 | 01 |
2 | 01 |
3 | 01 |
4 | 01 |
5 | 31 |
6 | 02 |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Gwarna - Święty Marcin - Roosevelta - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
K - od przystanku Rondo Kaponiera zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Dworzec Zachodni, Głogowska/Hetmańska, Traugutta, Rondo Starołęka
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Żegrze, Ron do Starołęka