Timetable
Stops
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
1'Słowiańska
-
4'Most Teatralny
-
5'Rondo Kaponiera
-
7'Dworzec Zachodni
-
9'Dworzec Zachodni
-
11'Most Dworcowy
-
13'Rondo Kaponiera
-
14'Zamek
-
16'Ratajczaka
-
17'Aleje Marcinkowskiego
-
19'Wrocławska
-
20'Pl. Bernardyński
-
21'Most Św. Rocha
-
22'Politechnika
-
23'Kórnicka
-
24'Polanka
-
25'Łacina
-
26'Os. Tysiąclecia
-
27'Os. Lecha
-
29'Os. Czecha
-
30'Żegrze III
-
31'Żegrze II
-
32'Żegrze I
-
33'Rondo Żegrze
-
34'Tadeuszak
-
35'Unii Lubelskiej
Fri/Sat night
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Sat/Sun night
23 | 19 49 |
0 | 19 49 |
1 | 19 49 |
2 | 19 49 |
3 | 19 49 |
4 | 19 49 |
5 | 19 49F |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 49 |
0 | 49 |
1 | 49 |
2 | 49 |
3 | 49 |
4 | 39F |
5 | - |
6 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Głogowska - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych