Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Połabska
-
-Rondo Solidarności
-
-Os. Pod Lipami
-
-Murawa
-
-Pasieka
-
-Żniwna
-
-Armii Poznań
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
-Pl. Ratajskiego
-
-Pl. Wielkopolski
-
-Małe Garbary
-
1'Katedra
-
3'Rondo Śródka
-
4'Rondo Śródka
-
5'Baraniaka
-
7'Kórnicka
-
9'Rondo Rataje
-
10'Rondo Rataje
-
11'Wioślarska
-
12'Os. Piastowskie
-
13'Os. Rzeczypospolitej
-
15'Rondo Starołęka
-
16'Rondo Starołęka
-
17'Hetmańska Wiadukt
-
19'Rolna
-
20'Traugutta
-
22'Kolejowa
-
24'Głogowska/Hetmańska
-
26'Arciszewskiego
-
28'Arena
-
30'Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
32'Bukowska
-
34'Żeromskiego
-
36'Ogrody
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 04 18 32 46 |
6 | 01 16 31 43 53 |
7 | 03 13 23 33 43 53 |
8 | 03 13 23 33 43 53 |
9 | 03 14 30 46 |
10 | 01 16 31 46 |
11 | 01 16 31 46 |
12 | 01 16 31 46 |
13 | 01 16 31 43 53 |
14 | 03 13 23 33 43 53 |
15 | 03 13 23 33 43 53 |
16 | 03 13 23 33 43 53 |
17 | 03 13 23 33 43 53 |
18 | 03 13 23 33 43 54 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 53S |
23 | 02S 18S |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 14 33 53 |
6 | 13 33 53 |
7 | 13 33 53 |
8 | 13 33 53 |
9 | 13 33 53 |
10 | 13 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 53S |
23 | 02S 18S |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 12 42 |
7 | 12 42 |
8 | 12 42 |
9 | 12 42 |
10 | 12 32 52 |
11 | 12 33 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 53S |
23 | 02S 18S |
0 | - |
POŁABSKA - Aleje Solidarności - Murawa - Winogrady - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Zamenhofa - Hetmańska - Reymonta - Przybyszewskiego - Dąbrowskiego - OGRODY
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Śródka, Ron do Rataje, Rondo Starołęka