Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Błażeja
-
-Jasna Rola
-
-Os. Łokietka
-
-Naramowice
-
1'Lechicka/Naramowicka
-
3'Włodarska
-
4'Serbska
-
6'Wilczak
-
7'Przełajowa
-
8'Kmieca
-
10'Pasieka
-
11'Żniwna
-
12'Armii Poznań
-
14'Wielkopolska
-
15'Poznańska
-
17'Most Teatralny
-
18'Rondo Kaponiera
-
19'Rondo Kaponiera
-
21'Zamek
-
23'Ratajczaka
-
24'Aleje Marcinkowskiego
-
26'Wrocławska
-
27'Pl. Bernardyński
-
28'Most Św. Rocha
-
29'Politechnika
-
31'Kórnicka
-
32'Polanka
-
33'Łacina
-
34'Os. Tysiąclecia
-
35'Os. Lecha
-
37'Os. Czecha
-
38'Żegrze III
-
39'Żegrze II
-
40'Żegrze I
-
41'Rondo Żegrze
-
42'Tadeuszak
-
43'Unii Lubelskiej
Arbeitstage
3 | - |
4 | 58 |
5 | 11 25 40 55 |
6 | 10 21 31 41 51 |
7 | 01 11 21 31 41 51 |
8 | 01 11 21 31 41 51 |
9 | 01 10 14G 25 40 44G 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 10 25 40 55 |
13 | 10 21 31 41 51 |
14 | 01 11 21 31 41 51 |
15 | 01 11 21 31 41 51 |
16 | 01 11 21 31 41 51 |
17 | 01 11 21 31 41 51 |
18 | 01 11 21 31 38 52 57F |
19 | 03F 12 23F 32 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32 52F |
23 | 14F |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 53 |
5 | 12 32 52 |
6 | 12 32 52 |
7 | 12 32 52 |
8 | 12 32 52 |
9 | 12 32 52 |
10 | 12 32 52 |
11 | 12 32 52 |
12 | 12 32 52 |
13 | 12 32 52 |
14 | 12 32 52 |
15 | 12 32 52 |
16 | 12 32 52 |
17 | 12 32 52 |
18 | 12 32 52 |
19 | 12 32 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32 52F |
23 | 14F |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 24 54 |
7 | 24 54 |
8 | 24 54 |
9 | 24 54 |
10 | 24 52 |
11 | 12 32 52 |
12 | 12 32 52 |
13 | 12 32 52 |
14 | 12 32 52 |
15 | 12 32 52 |
16 | 12 32 52 |
17 | 12 32 52 |
18 | 12 32 52 |
19 | 12 32 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32 52F |
23 | 14F |
0 | - |
BŁAŻEJA - Naramowicka - Przełajowa - Winogrady - Pułaskiego - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych