Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
-Os. Lecha
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Łacina
-
-Polanka
-
-Kórnicka
-
-Kórnicka
-
-Politechnika
-
-Most Św. Rocha
-
-Pl. Bernardyński
-
-Wrocławska
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-27 Grudnia
-
-Fredry
-
2'Most Teatralny
-
3'Poznańska
-
5'Wielkopolska
-
7'Armii Poznań
-
8'Żniwna
-
9'Pasieka
-
10'Kmieca
-
12'Przełajowa
-
13'Wilczak
-
15'Serbska
-
16'Włodarska
-
17'Lechicka/Naramowicka
-
18'Naramowice
-
19'Os. Łokietka
-
20'Jasna Rola
-
22'Błażeja
Arbeitstage
3 | - |
4 | 24W 43 56 |
5 | 09 24 38 47 52 |
6 | 07 14 22 32 42 52 |
7 | 02 12 22 32 42 52 |
8 | 02 12 22 32 42 52 |
9 | 02 12 22 37 52 |
10 | 07 22 37 52 |
11 | 07 22 37 52 |
12 | 07 22 37 52 |
13 | 07 22 32 42 52 |
14 | 02 12 22 32 42 52 |
15 | 02 12 22 32 42 52 |
16 | 02 12 22 32 42 52 |
17 | 02 12 22 32 42 52 |
18 | 02 12 22 32 42 52 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 25 43 |
5 | 02 23 42 |
6 | 02 22 42 |
7 | 02 22 42 |
8 | 02 22 42 |
9 | 02 22 42 |
10 | 02 22 42 |
11 | 02 22 42 |
12 | 02 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 22 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 35W 55 |
6 | 20 50 |
7 | 20 50 |
8 | 20 50 |
9 | 20 50 |
10 | 20 41 |
11 | 01 22 42 |
12 | 02 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 22 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | - |
0 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Żegrze, Rondo Starołęka, Tr augutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Żegrze, Ron do Starołęka
W - kurs skrócony do przystanku: Włodarska