Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Poznań Główny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Rynek Jeżycki n/ż
-
-Kościelna n/ż
-
-Jeżycka n/ż
-
-Nad Wierzbakiem n/ż
-
-Śląska n/ż
-
-Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
-Wojska Polskiego n/ż
-
-Golęcin n/ż
-
-Golęcińska n/ż
-
-Literacka n/ż
-
-Hezjoda n/ż
-
-Strzeszyn Grecki n/ż
-
-Tołstoja n/ż
-
-Puszkina n/ż
-
-Tołstoja n/ż
-
-Strzeszyn Grecki n/ż
-
-Hezjoda n/ż
-
-Żołnierzy Wyklętych n/ż
-
-Kontryma n/ż
-
-Stary Strzeszyn n/ż
-
1'Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
2'Strzeszyn PKM n/ż
-
3'Sucholeska n/ż
-
4'Synów Pułku n/ż
-
5'Białczańska n/ż
-
5'Rzepeckiej n/ż
-
6'Tułodzieckiej n/ż
-
7'Instytut Genetyki n/ż
-
7'Strzeszyńska Lisner n/ż
-
8'Jasielska I n/ż
-
8'Jasielska II n/ż
-
9'Truskawiecka n/ż
-
9'Druskienicka n/ż
-
10'Szczawnicka n/ż
-
11'Lutycka n/ż
-
12'Lutycka/Dojazd n/ż
-
13'Lutycka Szpital n/ż
-
14'Trójpole n/ż
-
15'Os. Winiary n/ż
-
15'Witosa Wiadukt n/ż
-
16'Witosa Kładka n/ż
-
18'Wojska Polskiego n/ż
-
19'Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
20'Śląska n/ż
-
21'Klin n/ż
-
21'Nad Wierzbakiem n/ż
-
22'Wielkopolska n/ż
-
24'Most Teatralny
-
25'Rondo Kaponiera
-
26'Poznań Główny
Fr/Sa Nacht
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 50 |
0 | 50 |
1 | 50 |
2 | 50 |
3 | 50 |
4 | 50 |
5 | 50 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 20 |
POZNAŃ GŁÓWNY Dworcowa - Roosevelta - Dąbrowskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Golęcińska - Koszalińska - Literacka - Koszalińska - Biskupińska - Strzeszyńska - Jasielska - Druskienicka - Szczawnicka - Lutycka - Juraszów - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Roosevelta - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY