Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Starołęka PKM
-
-Bystra
-
-Starołęka Mała
-
-Rondo Starołęka
-
-Rondo Starołęka
-
-Rondo Żegrze
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
-Os. Lecha
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Łacina
-
1'Polanka
-
2'Kórnicka
-
3'Kórnicka
-
4'Baraniaka
-
6'Rondo Śródka
-
7'Rondo Śródka
-
8'Katedra
-
10'Małe Garbary
-
12'Pl. Wielkopolski
-
13'Pl. Ratajskiego
-
15'Gwarna
-
16'Zamek
-
18'Uniwersytet Ekonomiczny
-
19'Poznań Główny
-
20'Poznań Główny
-
22'Dworzec Zachodni
-
24'Park Wilsona
-
26'Rynek Łazarski
-
28'Głogowska/Hetmańska
-
30'Krauthofera
-
32'Sielska
-
33'Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | 37 47 |
5 | 02 16 31 42 46 |
6 | 01 10 16 31 46 56 |
7 | 06 16 26 36 46 56 |
8 | 06 16 26 36 46 56 |
9 | 06 16 31 46 |
10 | 01 16 31 46 |
11 | 01 16 31 46 |
12 | 01 16 31 46 |
13 | 01 16 31 37 46 56 |
14 | 06 16 26 36 46 56 |
15 | 06 16 26 36 46 56 |
16 | 06 16 26 36 46 56 |
17 | 06 16 26 36 46 56 |
18 | 06 16 26 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39 49G |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 39 59 |
5 | 19 39 59 |
6 | 12 19 39 59 |
7 | 19 39 59 |
8 | 19 39 59 |
9 | 19 39 59 |
10 | 19 39 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39 49G |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 51 |
6 | 21 51 |
7 | 21 51 |
8 | 21 51 |
9 | 21 51 |
10 | 21 38 58 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39 49G |
23 | - |
0 | - |
STAROŁĘKA PKM - Starołęcka - Hetmańska - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Jana Pawła II - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Gwarna - Święty Marcin - Towarowa - Matyi - Głogowska - GÓRCZYN PKM
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Poznań Główny, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs do pętli Górczyn PKM przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta, Głogows ka/Hetmańska