Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Górczyn PKM
-
-Sielska
-
-Krauthofera
-
-Głogowska/Hetmańska
-
-Rynek Łazarski
-
-Park Wilsona
-
-Dworzec Zachodni
-
-Poznań Główny
-
-Poznań Główny
-
-Uniwersytet Ekonomiczny
-
-Zamek
-
-Gwarna
-
2'Pl. Ratajskiego
-
4'Pl. Wielkopolski
-
6'Małe Garbary
-
7'Katedra
-
9'Rondo Śródka
-
10'Rondo Śródka
-
11'Baraniaka
-
13'Kórnicka
-
14'Polanka
-
15'Łacina
-
16'Os. Tysiąclecia
-
17'Os. Lecha
-
19'Os. Czecha
-
20'Żegrze III
-
21'Żegrze II
-
22'Żegrze I
-
23'Rondo Żegrze
-
24'Rondo Żegrze
-
26'Rondo Starołęka
-
27'Rondo Starołęka
-
28'Starołęka Mała
-
30'Bystra
-
31'Starołęka PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | 52 |
5 | 06 21 36 51 |
6 | 06 21 34 44 54 |
7 | 04 14 24 34 44 54 |
8 | 04 14 24 34 44 54 |
9 | 04 14 24 36 51 |
10 | 06 21 36 51 |
11 | 06 21 36 51 |
12 | 06 21 36 51 |
13 | 06 21 34 44 54 |
14 | 04 14 24 34 44 54 |
15 | 04 14 24 34 44 54 |
16 | 04 14 24 34 44 54 |
17 | 04 14 24 34 44 54 |
18 | 04 14 24 34 44 58 |
19 | 17 37 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 |
23 | 08 |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 57 |
5 | 17 37 57 |
6 | 17 37 57 |
7 | 17 37 57 |
8 | 17 37 57 |
9 | 17 37 57 |
10 | 17 37 57 |
11 | 17 37 57 |
12 | 17 37 57 |
13 | 17 37 57 |
14 | 17 37 57 |
15 | 17 37 57 |
16 | 17 37 57 |
17 | 17 37 57 |
18 | 17 37 57 |
19 | 17 37 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 |
23 | 08 |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 27 57 |
7 | 27 57 |
8 | 27 57 |
9 | 27 57 |
10 | 27 57 |
11 | 17 37 57 |
12 | 17 37 57 |
13 | 17 37 57 |
14 | 17 37 57 |
15 | 17 37 57 |
16 | 17 37 57 |
17 | 17 37 57 |
18 | 17 37 57 |
19 | 17 37 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 |
23 | 08 |
0 | - |
GÓRCZYN PKM - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Gwarna - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Starołęcka - STAROŁĘKA PKM
G - zjazd do zajezdni Głogowska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Głogowska/Hetmańska, Traugutta, Os. Czecha