Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
-Most Teatralny
-
1'Rondo Kaponiera
-
3'Bałtyk
-
5'Matejki
-
6'Wojskowa
-
8'Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
9'Ostroroga
-
10'Grochowska
-
11'Drzewieckiego
-
12'Stadion Miejski
-
13'Węgorka
-
14'Rondo Skubiszewskiego
-
15'Budziszyńska
-
16'Budziszyńska
Arbeitstage
3 | - |
4 | 56 |
5 | 10 25 40 55 |
6 | 10 25 36 46 56 |
7 | 06 16 26 36 46 56 |
8 | 06 16 26 36 46 56 |
9 | 06 16 25 40 47G 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 10 25 40 55 |
13 | 10 25 36 46 56 |
14 | 06 16 26 36 46 56 |
15 | 06 16 26 36 46 56 |
16 | 06 16 26 36 46 56 |
17 | 06 16 26 36 46 56 |
18 | 06 16 26 36 48 56F |
19 | 07 15G 27 47 |
20 | 07 27 47 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 47 |
23 | 07G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 07 27 47 |
6 | 07 27 47 |
7 | 07 27 47 |
8 | 07 27 47 |
9 | 07 27 47 |
10 | 07 27 47 |
11 | 07 27 47 |
12 | 07 27 47 |
13 | 07 27 47 |
14 | 07 27 47 |
15 | 07 27 47 |
16 | 07 27 47 |
17 | 07 27 47 |
18 | 07 27 47 |
19 | 07 27 47 |
20 | 07 27 47 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 47 |
23 | 07G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 08 38 |
7 | 08 38 |
8 | 08 38 |
9 | 08 38 |
10 | 07 27 47 |
11 | 07 27 47 |
12 | 07 27 47 |
13 | 07 27 47 |
14 | 07 27 47 |
15 | 07 27 47 |
16 | 07 27 47 |
17 | 07 27 47 |
18 | 07 27 47 |
19 | 07 27 47 |
20 | 07 27 47 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 47 |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Roosevelta - Bukowska - Grunwaldzka - BUDZISZYŃSKA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowski ego, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Bałtyk, Rondo Nowaka-Jeziorańskie go
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
w - kursuje od wtorku do piątku