Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Stary Strzeszyn
-
-Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
-Strzeszyn PKM
-
-Sucholeska n/ż
-
-Synów Pułku n/ż
-
-Szarych Szeregów
-
-Szarych Szeregów I n/ż
-
-Łęgowskiego Wiadukt n/ż
-
-Łęgowskiego n/ż
-
-Mateckiego
-
-Os. Marysieńki
-
-Os. Zygmunta Starego
-
-Szymanowskiego
-
-Os. Śmiałego n/ż
-
-Kurpińskiego
-
-Stoińskiego
-
1'Kupały
-
2'Os. Łokietka
-
4'Naramowice
-
6'Sielawy n/ż
-
8'Rubież
-
10'Bronisza
-
11'Boranta
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 30 |
6 | 07 32 |
7 | 09 39 |
8 | 07 39 |
9 | 06 37 |
10 | 09 42 |
11 | 12 42 |
12 | 14 44 |
13 | 07 37 |
14 | 07 37 |
15 | 09 39 |
16 | 09 39 |
17 | 09 39 |
18 | 07 35 |
19 | 05 35 |
20 | 07 37 |
21 | 03 36 |
22 | 03 38 |
23 | 01 28L |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 51 |
6 | 21 51 |
7 | 21 51 |
8 | 21 51 |
9 | 21 52 |
10 | 26 56 |
11 | 26 56 |
12 | 26 56 |
13 | 26 56 |
14 | 26 56 |
15 | 26 56 |
16 | 26 56 |
17 | 26 56 |
18 | 25 55 |
19 | 25 55 |
20 | 25 54 |
21 | 24 54 |
22 | 24 55 |
23 | 27L |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 51 |
7 | 21 51 |
8 | 21 51 |
9 | 21 52 |
10 | 26 56 |
11 | 26 56 |
12 | 26 56 |
13 | 26 56 |
14 | 26 56 |
15 | 26 56 |
16 | 26 56 |
17 | 26 56 |
18 | 25 55 |
19 | 25 55 |
20 | 25 54 |
21 | 24 54 |
22 | 24 55 |
23 | 27L |
0 | - |
STARY STRZESZYN - Biskupińska - Strzeszyńska - Szarych Szeregów - Obornicka - Mateckiego - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Wiechowicza - Stoińskiego - Łużycka - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Boranta - BORANTA
L - kurs skrócony do przystanku: Os. Łokietka