Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Dworzec Zachodni
-
-Dworzec Zachodni
-
-Poznań Główny
-
-Wierzbięcice
-
-Półwiejska
-
-AWF
-
-Serafitek
-
-Rondo Rataje
-
-Rondo Rataje
-
-Wioślarska
-
-Os. Piastowskie
-
-Os. Rzeczypospolitej
-
-Rondo Starołęka
-
-Rondo Starołęka
-
-Starołęka Mała
-
-Bystra
-
1'Starołęka PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | 47 59 |
5 | 10 24 39 54 |
6 | 03 09 24 39 53 |
7 | 03 13 23 33 43 53 |
8 | 03 13 23 33 43 53 |
9 | 03 13 23 32 41 54 |
10 | 09 24 39 54 |
11 | 09 24 39 54 |
12 | 09 24 39 54 |
13 | 09 24 39 53 |
14 | 03 13 23 33 43 53 |
15 | 03 13 23 33 43 53 |
16 | 03 13 23 33 43 53 |
17 | 03 13 23 33 43 53 |
18 | 03 13 23 33 43 53 |
19 | 02 12 27 46 |
20 | 06 26 46 |
21 | 06 26 46 52w |
22 | 06 26 46 |
23 | 06 34 |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 41 |
5 | 16 26 46 |
6 | 06 19 26 46 |
7 | 06 26 46 |
8 | 06 26 46 |
9 | 06 26 46 |
10 | 06 26 46 |
11 | 06 26 46 |
12 | 06 26 46 |
13 | 06 26 46 |
14 | 06 26 46 |
15 | 06 26 46 |
16 | 06 26 46 |
17 | 06 26 46 |
18 | 06 26 46 |
19 | 06 26 46 |
20 | 06 26 46 |
21 | 06 26 46 52 |
22 | 06 26 46 |
23 | 06 34 |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 17 39 |
7 | 09 39 |
8 | 09 39 |
9 | 09 39 |
10 | 09 39 |
11 | 05 26 46 |
12 | 06 26 46 |
13 | 06 26 46 |
14 | 06 26 46 |
15 | 06 26 46 |
16 | 06 26 46 |
17 | 06 26 46 |
18 | 06 26 46 |
19 | 06 26 46 |
20 | 06 26 46 |
21 | 06 26 46 52 |
22 | 06 26 46 |
23 | 06 34 |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Głogowska - Matyi - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Starołęcka - STAROŁĘKA PKM
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
w - kursuje od wtorku do piątku