Розклад
Зупинки
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
1'Klin
-
3'Wielkopolska
-
4'Poznańska
-
6'Most Teatralny
-
8'Fredry
-
9'Gwarna
-
11'Ratajczaka
-
12'Aleje Marcinkowskiego
-
14'Pl. Wiosny Ludów
-
15'Łąkowa
-
17'AWF
-
18'Półwiejska
-
20'Różana
-
21'Rynek Wildecki
-
23'Kosińskiego
-
24'Pamiątkowa
-
25'Traugutta
-
26'Traugutta
-
27'HCP
-
29'Wspólna
-
30'Dębiec PKM
Робочі дні
3 | - |
4 | 56 |
5 | 11 26 40 55 |
6 | 10 25 45 |
7 | 05 25 45 |
8 | 05 25 45 |
9 | 05 25 40 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 10 25 40 55 |
13 | 10 25 35 45 |
14 | 05 25 45 |
15 | 05 25 45 |
16 | 05 25 45 |
17 | 05 25 45 |
18 | 05 25 48 |
19 | 01F 08 28 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 48G |
23 | 07G 26G |
0 | - |
Інші ночі
3 | - |
4 | - |
5 | 08 28 48 |
6 | 08 28 48 |
7 | 08 28 48 |
8 | 08 28 48 |
9 | 08 28 48 |
10 | 08 28 48 |
11 | 08 28 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 28 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 48G |
23 | 07G 26G |
0 | - |
Неділі та державні свята
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 11 41 |
7 | 11 41 |
8 | 11 41 |
9 | 11 41 |
10 | 11 41 |
11 | 08 28 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 28 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 48G |
23 | 07G 26G |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - Gwarna - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM
C - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Półwiejska, Rynek Wildecki, Pamią tkowa
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Pamiątkowa, Rondo Starołęka, Rondo Żegrze
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
O - kurs trasą objazdową przez przystanek: Gwarna, Zamek, Uniwerystet Ekonomiczny, Wierzbięcice
Z - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Gwarna, Zamek, Uniwersytet Ekonom iczny, Wierzbięcice, Pamiątkowa