Розклад
Зупинки
- A Strefa
-
-Błażeja
-
-Jasna Rola
-
-Os. Łokietka
-
-Naramowice
-
-Lechicka/Naramowicka
-
-Włodarska
-
-Serbska
-
-Wilczak
-
-Przełajowa
-
-Kmieca
-
-Pasieka
-
1'Żniwna
-
2'Armii Poznań
-
4'Wielkopolska
-
5'Poznańska
-
7'Most Teatralny
-
8'Rondo Kaponiera
-
11'Most Dworcowy
-
13'Poznań Główny
-
14'Wierzbięcice
-
16'Św. Czesława
-
17'Rynek Wildecki
-
19'Kosińskiego
-
20'Pamiątkowa
-
21'Traugutta
-
22'Traugutta
-
23'HCP
-
25'Wspólna
-
26'Dębiec PKM
Робочі дні
3 | - |
4 | 57 |
5 | 12 26 41 56 |
6 | 11 26 35 45 55 |
7 | 05 15 25 35 45 55 |
8 | 05 15 25 35 45 55 |
9 | 05 15 26 31G 41 56 |
10 | 11 26 41 56 |
11 | 11 26 41 56 |
12 | 11 26 41 56 |
13 | 11 25 35 45 55 |
14 | 05 15 25 35 45 55 |
15 | 05 15 25 35 45 55 |
16 | 05 15 25 35 45 55 |
17 | 05 15 25 35 45 55 |
18 | 05 15 25 35 43F 51 58F |
19 | 10 30 36F 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 53F |
23 | 10G |
0 | - |
Інші ночі
3 | - |
4 | - |
5 | 10 30 50 |
6 | 10 30 50 |
7 | 10 30 50 |
8 | 10 30 50 |
9 | 10 30 50 |
10 | 10 30 50 |
11 | 10 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 50 |
15 | 10 30 50 |
16 | 10 30 50 |
17 | 10 30 50 |
18 | 10 30 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 53F |
23 | 10G |
0 | - |
Неділі та державні свята
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 18 48 |
7 | 18 48 |
8 | 18 48 |
9 | 18 48 |
10 | 18 48 |
11 | 10 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 50 |
15 | 10 30 50 |
16 | 10 30 50 |
17 | 10 30 50 |
18 | 10 30 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 53F |
23 | 10G |
0 | - |
BŁAŻEJA - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Przełajowa - Winogrady - Pułaskiego - Roosevelta - Matyi - Wierzbięcice - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Pamiątkowa, Rondo Starołęka, Rondo Żegrze
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Dworcowy, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
W - kurs skrócony do przystanku: Wilczak