Timetable
Stops
- A Strefa
-
-Błażeja
-
-Jasna Rola
-
-Os. Łokietka
-
-Naramowice
-
-Lechicka/Naramowicka
-
-Włodarska
-
-Serbska
-
-Wilczak
-
-Przełajowa
-
-Kmieca
-
-Pasieka
-
-Żniwna
-
-Armii Poznań
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
1'Rondo Kaponiera
-
3'Zamek
-
5'Ratajczaka
-
6'Aleje Marcinkowskiego
-
8'Wrocławska
-
9'Pl. Bernardyński
-
10'Most Św. Rocha
-
11'Politechnika
-
13'Kórnicka
-
14'Polanka
-
15'Łacina
-
16'Os. Tysiąclecia
-
17'Os. Lecha
-
19'Os. Czecha
-
20'Żegrze III
-
21'Żegrze II
-
22'Żegrze I
-
23'Rondo Żegrze
-
24'Tadeuszak
-
25'Unii Lubelskiej
Working days
3 | - |
4 | - |
5 | 00 15 28 42 58 |
6 | 13 28 39 49 59 |
7 | 09 19 29 39 49 59 |
8 | 09 19 29 39 49 59 |
9 | 09 19 28 32G 43 58 |
10 | 02G 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 28 39 49 59 |
14 | 09 19 29 39 49 59 |
15 | 09 19 29 39 49 59 |
16 | 09 19 29 39 49 59 |
17 | 09 19 29 39 49 59 |
18 | 09 19 29 39 49 56 |
19 | 10 14F 20F 29 40F 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 49 |
23 | 09F 31F |
0 | - |
Other nights
3 | - |
4 | - |
5 | 10 29 49 |
6 | 09 29 49 |
7 | 09 29 49 |
8 | 09 29 49 |
9 | 09 29 49 |
10 | 09 29 49 |
11 | 09 29 49 |
12 | 09 29 49 |
13 | 09 29 49 |
14 | 09 29 49 |
15 | 09 29 49 |
16 | 09 29 49 |
17 | 09 29 49 |
18 | 09 29 49 |
19 | 09 29 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 49 |
23 | 09F 31F |
0 | - |
Sundays and holidays
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 11 41 |
7 | 11 41 |
8 | 11 41 |
9 | 11 41 |
10 | 11 41 |
11 | 09 29 49 |
12 | 09 29 49 |
13 | 09 29 49 |
14 | 09 29 49 |
15 | 09 29 49 |
16 | 09 29 49 |
17 | 09 29 49 |
18 | 09 29 49 |
19 | 09 29 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 49 |
23 | 09F 31F |
0 | - |
BŁAŻEJA - Naramowicka - Przełajowa - Winogrady - Pułaskiego - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
O - kurs trasą objazdową przez przystanek: Zamek, Gwarna, Plac Wielkopolski, Rondo Śródka, Kórnicka
Z - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Zamek, Gwarna, Plac Wielkopolski, R ondo Śródka, Kórnicka, Os. Lecha