Timetable
Stops
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
-Os. Lecha
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Łacina
-
-Polanka
-
-Kórnicka
-
-Kórnicka
-
-Politechnika
-
-Most Św. Rocha
-
-Pl. Bernardyński
-
1'Wrocławska
-
2'Aleje Marcinkowskiego
-
3'27 Grudnia
-
4'Gwarna
-
5'Zamek
-
6'Rondo Kaponiera
-
8'Most Dworcowy
-
9'Dworzec Zachodni
-
11'Dworzec Zachodni
-
13'Rondo Kaponiera
-
14'Most Teatralny
-
17'Słowiańska
-
18'Aleje Solidarności
-
19'Lechicka Poznań Plaza
-
20'Kurpińskiego
-
22'Szymanowskiego
-
23'Os. Sobieskiego
Fri/Sat night
23 | 18 48 |
0 | 18 48 |
1 | 18 48 |
2 | 18 48 |
3 | 18 48 |
4 | 18 48K |
5 | - |
6 | - |
Sat/Sun night
23 | 18 48 |
0 | 18 48 |
1 | 18 48 |
2 | 18 48 |
3 | 18 48 |
4 | 18 48 |
5 | - |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 48 |
0 | 48 |
1 | 48 |
2 | 48 |
3 | 48 |
4 | 48K |
5 | 18 48 |
6 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Gwarna - Święty Marcin - Roosevelta - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
K - od przystanku Rondo Kaponiera zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Dworzec Zachodni, Głogowska/Hetmańska, Traugutta, Rondo Starołęka
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych