Timetable
Stops
- A Strefa
-
-Budziszyńska
-
-Budziszyńska
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka
-
-Stadion Miejski
-
-Drzewieckiego
-
-Grochowska
-
-Ostroroga
-
-Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
-Matejki
-
-Bałtyk
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Słowiańska
-
-Aleje Solidarności
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Kurpińskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Os. Sobieskiego
Working days
3 | - |
4 | 26 57 |
5 | - |
6 | 00 |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Other nights
3 | - |
4 | - |
5 | 55 |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Sundays and holidays
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 06 |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowski iego, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Bałtyk, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
w - kursuje od wtorku do piątku