Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
-Wielkopolska
-
1'Poznańska
-
3'Most Teatralny
-
5'Fredry
-
6'Gwarna
-
8'Ratajczaka
-
9'Aleje Marcinkowskiego
-
11'Pl. Wiosny Ludów
-
12'Łąkowa
-
14'AWF
-
15'Półwiejska
-
17'Różana
-
18'Rynek Wildecki
-
20'Kosińskiego
-
21'Pamiątkowa
-
22'Traugutta
-
23'Traugutta
-
24'HCP
-
26'Wspólna
-
27'Dębiec PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | 58 |
5 | 13 28 43 58 |
6 | 13 28 48 |
7 | 08 28 48 |
8 | 08 28 48 |
9 | 08 28 43 58 |
10 | 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 28 38 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 28 51 |
19 | 03F 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50G |
23 | 09G 28G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 10 30 50 |
6 | 10 30 50 |
7 | 10 30 50 |
8 | 10 30 50 |
9 | 10 30 50 |
10 | 10 30 50 |
11 | 10 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 50 |
15 | 10 30 50 |
16 | 10 30 50 |
17 | 10 30 50 |
18 | 10 30 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50G |
23 | 09G 28G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 13 43 |
7 | 13 43 |
8 | 13 43 |
9 | 13 43 |
10 | 13 43 |
11 | 10 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 50 |
15 | 10 30 50 |
16 | 10 30 50 |
17 | 10 30 50 |
18 | 10 30 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50G |
23 | 09G 28G |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - Gwarna - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM
C - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Półwiejska, Rynek Wildecki, Pamią tkowa
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Pamiątkowa, Rondo Starołęka, Rondo Żegrze
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Pamiątkowa, Rondo Starołęka
Z - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Uniwersytet Ekonomiczny, Poznań Główny, Dworzec Zachodni