Fahrplan
Hält
Arbeitstage
3 | - |
4 | 57 |
5 | 12 26 41 56 |
6 | 10 20 30 40 50 |
7 | 00 10 20 30 40 50 |
8 | 00 10 20 30 40 50 |
9 | 00 11 15S 26 41 56 |
10 | 11 26 41 56 |
11 | 11 26 41 56 |
12 | 11 26 41 56 |
13 | 10 20 30 40 50 |
14 | 00 10 20 30 40 50 |
15 | 00 10 20 30 40 50 |
16 | 00 10 20 30 40 50 |
17 | 00 10 20 30 40 50 |
18 | 00 10 20 30 49 55G |
19 | 09 29 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 44S 59S |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 50 |
5 | 10 29 49 |
6 | 09 29 49 |
7 | 09 29 49 |
8 | 09 29 49 |
9 | 09 29 49 |
10 | 09 29 49 |
11 | 09 29 49 |
12 | 09 29 49 |
13 | 09 29 49 |
14 | 09 29 49 |
15 | 09 29 49 |
16 | 09 29 49 |
17 | 09 29 49 |
18 | 09 29 49 |
19 | 09 29 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 44S 59S |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 06 36 |
7 | 06 36 |
8 | 06 36 |
9 | 06 36 |
10 | 06 29 49 |
11 | 09 29 49 |
12 | 09 29 49 |
13 | 09 29 49 |
14 | 09 29 49 |
15 | 09 29 49 |
16 | 09 29 49 |
17 | 09 29 49 |
18 | 09 29 49 |
19 | 09 29 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 44S 59S |
23 | - |
0 | - |
MIŁOSTOWO - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Dąbrowskiego - OGRODY
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych