Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Błażeja
-
-Jasna Rola
-
-Os. Łokietka
-
-Naramowice
-
-Lechicka/Naramowicka
-
-Włodarska
-
-Serbska
-
-Wilczak
-
-Przełajowa
-
-Kmieca
-
-Pasieka
-
-Żniwna
-
1'Armii Poznań
-
3'Wielkopolska
-
4'Poznańska
-
6'Most Teatralny
-
7'Rondo Kaponiera
-
8'Rondo Kaponiera
-
10'Zamek
-
12'Ratajczaka
-
13'Aleje Marcinkowskiego
-
15'Wrocławska
-
16'Pl. Bernardyński
-
17'Most Św. Rocha
-
18'Politechnika
-
20'Kórnicka
-
21'Polanka
-
22'Łacina
-
23'Os. Tysiąclecia
-
24'Os. Lecha
-
26'Os. Czecha
-
27'Żegrze III
-
28'Żegrze II
-
29'Żegrze I
-
30'Rondo Żegrze
-
31'Tadeuszak
-
32'Unii Lubelskiej
Arbeitstage
3 | - |
4 | 53 |
5 | 08 21 35 51 |
6 | 06 21 32 42 52 |
7 | 02 12 22 32 42 52 |
8 | 02 12 22 32 42 52 |
9 | 02 12 21 25G 36 51 55G |
10 | 06 21 36 51 |
11 | 06 21 36 51 |
12 | 06 21 36 51 |
13 | 06 21 32 42 52 |
14 | 02 12 22 32 42 52 |
15 | 02 12 22 32 42 52 |
16 | 02 12 22 32 42 52 |
17 | 02 12 22 32 42 52 |
18 | 02 12 22 32 42 49 |
19 | 03 07F 13F 22 33F 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | 02F 24F |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 03 22 42 |
6 | 02 22 42 |
7 | 02 22 42 |
8 | 02 22 42 |
9 | 02 22 42 |
10 | 02 22 42 |
11 | 02 22 42 |
12 | 02 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 22 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | 02F 24F |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 04 34 |
7 | 04 34 |
8 | 04 34 |
9 | 04 34 |
10 | 04 34 |
11 | 02 22 42 |
12 | 02 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 22 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | 02F 24F |
0 | - |
BŁAŻEJA - Naramowicka - Przełajowa - Winogrady - Pułaskiego - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych