Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Ogrody
-
-Żeromskiego
-
-Polna
-
-Rynek Jeżycki
-
-Kraszewskiego
-
-Stare Zoo
-
2'Rondo Kaponiera
-
3'Zamek
-
5'Ratajczaka
-
6'Aleje Marcinkowskiego
-
8'Pl. Wiosny Ludów
-
9'Łąkowa
-
11'AWF
-
12'Półwiejska
-
14'Różana
-
15'Rynek Wildecki
-
17'Kosińskiego
-
18'Pamiątkowa
-
19'Traugutta
-
20'Traugutta
-
21'HCP
-
23'Wspólna
-
24'Dębiec PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 09 24 38 53 |
6 | 08 23 34 44 54 |
7 | 04 14 24 34 44 54 |
8 | 04 14 24 34 44 54 |
9 | 04 13 23 38 53 |
10 | 08 23 38 53 |
11 | 08 23 38 53 |
12 | 08 23 38 53 |
13 | 08 23 34 44 54 |
14 | 04 14 24 34 44 54 |
15 | 04 14 24 34 44 54 |
16 | 04 14 24 34 44 54 |
17 | 04 14 24 34 44 54 |
18 | 04 14 24 34 43 |
19 | 03 11F 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 53S |
23 | 10G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 04 24 43 |
6 | 03 23 43 |
7 | 03 23 43 |
8 | 03 23 43 |
9 | 03 23 43 |
10 | 03 23 43 |
11 | 03 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 53S |
23 | 10G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 01 31 |
7 | 01 31 |
8 | 01 31 |
9 | 01 31 |
10 | 01 31 |
11 | 01 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 53S |
23 | 10G |
0 | - |
STARE ZOO - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Dworcowy, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych