Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Górczyn PKM
-
-Częstochowska n/ż
-
-Kordeckiego
-
-Ściegiennego
-
-Trębacka
-
-Os. Kopernika
-
-Jawornicka
-
-Rondo Skubiszewskiego
-
-Węgorka n/ż
-
-Stadion Miejski
-
-Marszałkowska
-
-Rycerska
-
1'Ognik
-
4'Kolorowa
-
5'Swoboda
-
7'Szpitalna
-
10'Ogrody
-
11'Żeromskiego
-
12'Żeromskiego
-
13'Niestachowska n/ż
-
15'Wojska Polskiego
-
17'Os. Winiary
-
20'Trójpole
-
21'Piątkowska
-
22'Włościańska
-
23'Suszki
-
25'Os. Chrobrego
-
26'Os. Jagiełły
-
27'Wieża RTV
-
28'Os. Marysieńki
-
29'Wiedeńska
-
30'Os. Sobieskiego Szkoła n/ż
-
31'Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
32'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 27 53 |
5 | 08 23 41 56 |
6 | 11 26 41 56 |
7 | 11 26 41 56 |
8 | 11 26 41 56 |
9 | 11 26 41 56 |
10 | 11 26 41 56 |
11 | 11 26 41 56 |
12 | 11 26 41 56 |
13 | 11 27 42 57 |
14 | 12 27 44 59 |
15 | 14 29 44 59 |
16 | 14 29 44 59 |
17 | 14 29 44 59 |
18 | 12 27 42 57 |
19 | 12 27 42 57 |
20 | 12 24 38 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 57 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 34 56S |
5 | 16 37 57 |
6 | 17 37 57 |
7 | 17 37 57 |
8 | 17 37 57 |
9 | 17 37 57 |
10 | 18 38 58 |
11 | 18 38 58 |
12 | 18 38 58 |
13 | 18 38 58 |
14 | 18 38 58 |
15 | 18 38 58 |
16 | 18 38 58 |
17 | 18 39 59 |
18 | 17 37 57 |
19 | 17 37 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 57 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 18# 40# |
6 | 00# 20# 40# |
7 | 00# 20# 40# |
8 | 00# 20# 40# |
9 | 00# 20# 40# |
10 | 00# 21# 41# |
11 | 01# 21# 41# |
12 | 01# 21# 41# |
13 | 01# 21# 41# |
14 | 01# 21# 41# |
15 | 01# 21# 41# |
16 | 01# 21# 41# |
17 | 01# 21# 42# |
18 | 02# 20# 40# |
19 | 00# 20# 40# |
20 | 00# 20# 39# 59# |
21 | 19# 39# 59# |
22 | 19# 39# 59# |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa