Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Górczyn PKM
-
-Częstochowska n/ż
-
-Kordeckiego
-
-Ściegiennego
-
-Trębacka
-
-Os. Kopernika
-
-Jawornicka
-
2'Rondo Skubiszewskiego
-
3'Węgorka n/ż
-
5'Stadion Miejski
-
6'Marszałkowska
-
8'Rycerska
-
9'Ognik
-
12'Kolorowa
-
13'Swoboda
-
15'Szpitalna
-
18'Ogrody
-
19'Żeromskiego
-
20'Żeromskiego
-
21'Niestachowska n/ż
-
23'Wojska Polskiego
-
25'Os. Winiary
-
28'Trójpole
-
29'Piątkowska
-
30'Włościańska
-
31'Suszki
-
33'Os. Chrobrego
-
34'Os. Jagiełły
-
35'Wieża RTV
-
36'Os. Marysieńki
-
37'Wiedeńska
-
38'Os. Sobieskiego Szkoła n/ż
-
39'Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
-
40'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 20 46 |
5 | 01 16 32 47 |
6 | 02 17 32 47 |
7 | 02 17 32 47 |
8 | 02 17 32 47 |
9 | 02 17 32 47 |
10 | 02 17 32 47 |
11 | 02 17 32 47 |
12 | 02 17 32 47 |
13 | 02 18 33 48 |
14 | 03 18 33 48 |
15 | 03 18 33 48 |
16 | 03 18 33 48 |
17 | 03 18 33 48 |
18 | 03 18 33 48 |
19 | 03 18 33 48 |
20 | 03 15 30 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 49 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 27 49S |
5 | 09 29 49 |
6 | 09 29 49 |
7 | 09 29 49 |
8 | 09 29 49 |
9 | 09 29 49 |
10 | 09 29 49 |
11 | 09 29 49 |
12 | 09 29 49 |
13 | 09 29 49 |
14 | 09 29 49 |
15 | 09 29 49 |
16 | 09 29 49 |
17 | 09 30 50 |
18 | 09 29 49 |
19 | 09 29 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 49 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 11# 32# 52# |
6 | 12# 32# 52# |
7 | 12# 32# 52# |
8 | 12# 32# 52# |
9 | 12# 32# 52# |
10 | 12# 32# 52# |
11 | 12# 32# 52# |
12 | 12# 32# 52# |
13 | 12# 32# 52# |
14 | 12# 32# 52# |
15 | 12# 32# 52# |
16 | 12# 32# 52# |
17 | 12# 33# 53# |
18 | 12# 32# 52# |
19 | 12# 32# 52# |
20 | 12# 31# 51# |
21 | 11# 31# 51# |
22 | 11# 31# 51# |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa