Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Bałtyk
-
-Matejki
-
-Wojskowa
-
-Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
-
-Ostroroga
-
-Grochowska
-
-Drzewieckiego
-
1'Stadion Miejski
-
2'Węgorka
-
3'Rondo Skubiszewskiego
-
4'Budziszyńska
-
5'Budziszyńska
Arbeitstage
3 | - |
4 | 50 |
5 | 02 07 21 36 51 |
6 | 01 06 16 21 36 47 57 |
7 | 07 17 27 37 47 57 |
8 | 07 17 27 37 47 57 |
9 | 07 17 27 36 51 |
10 | 06 21 36 51 |
11 | 06 21 36 51 |
12 | 06 21 36 51 |
13 | 06 16 21 36 47 57 |
14 | 07 17 27 37 47 57 |
15 | 07 17 27 37 47 57 |
16 | 07 17 27 37 47 57 |
17 | 07 17 27 37 47 57 |
18 | 07 17 27 37 47 59 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 30w 38 58 |
22 | 18 38 58 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 44 |
5 | 04 18 38 58 |
6 | 18 38 58 |
7 | 18 38 58 |
8 | 18 38 58 |
9 | 18 38 58 |
10 | 18 38 58 |
11 | 18 38 58 |
12 | 18 38 58 |
13 | 18 38 58 |
14 | 18 38 58 |
15 | 18 38 58 |
16 | 18 38 58 |
17 | 18 38 58 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 30 38 58 |
22 | 18 38 58 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 02 19 49 |
7 | 19 49 |
8 | 19 49 |
9 | 19 49 |
10 | 18 38 58 |
11 | 18 38 58 |
12 | 18 38 58 |
13 | 18 38 58 |
14 | 18 38 58 |
15 | 18 38 58 |
16 | 08 18 28 38 48 58 |
17 | 08 18 38 58 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 30 38 58 |
22 | 18 38 58 |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Roosevelta - Bukowska - Grunwaldzka - BUDZISZYŃSKA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowski ego, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Bałtyk, Rondo Nowaka-Jeziorańskie go
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
w - kursuje od wtorku do piątku